Doprava a platba

Možnosti platby

 

Bankovní převod:bankovní převod
Vyhovují vám platby bankovním převodem? Směle do toho. Náš e-shop poskytuje samozřejmě i tento způsob platby. Převod peněz probíhá stejně, jako jste zvyklí při jiných úhradách ze svého účtu.

Platební brána:platební brána
Náš e-shop využívá platební bránu GP webpay. Proč právě tu? Splňuje přísné bezpečnostní požadavky MasterCard, VISA a American Express. Díky vysokému zabezpečení se jedná o bezpečný, rychlý a pohodlný způsob platby.

Dobírka:dobírka
Platbám přes internet nevěříte? Nevadí. Zboží zaplaťte na dobírku. Funguje to tak, že si s doručovatelem předáte peníze a balíček pěkně z ruky do ruky.

 

Možnosti dopravy

DPD:dpd
Máte rádi nad vším přehled? Nechte si svůj balíček doručit pomocí DPD. Díky aplikaci DPD Kurýr uvidíte, kde se na cestě k vám nachází. DPD se pyšní tím, že doručuje zásilky napoprvé a v předem stanoveném čase. A co když jste zrovna v práci? Změňte si čas i místo doručení.

Uloženka:uloženka
Nakoupené zboží si můžete nechat poslat do Uloženky a osobně si ho u nich vyzvednout. Vyberte si z více než 250 míst po celé ČR a SK. Platbu můžete uskutečnit online i dobírkou. Záleží jen na vás. Váš objednaný balíček tu na vás bude čekat až 14 dnů.

Zásilkovna:zásilkovna
Další možností, kde si můžete balíček vyzvednout, je Zásilkovna. Ta nabízí dokonce přes 1 000 výdejních míst. Existuje tedy velmi velká pravděpodobnost, že některé z nich každý den míjíte cestou z práce. Jak to celé funguje? V okamžiku, kdy od nás Zásilkovna obdrží vaše zboží, pošle vám SMS a e-mail s heslem. Od této chvíli máte týden na vyzvednutí a bezplatně vám tuto dobu prodlouží až na 21 dnů. Stačí, když se s nimi domluvíte.

 

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení